تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اقیانوس های سیاره ای

  ir" target="_blank"> از جرم آن آب است.ir" target="_blank"> از جرم گانیمد ، هیچگونه آبی برسطح خود ندارد. مریخقرار دارد که بر آن شواهدی از زمین نسبت به خورشید ، کالیستو (قمرهای مشتری) و تیتان (قمر بزرگ زحل) آب است. همسایه ما زهره که به خورشید نزدیکتر است، اما بیشتر آن در مناطق بسیار سرد بیرونی است.ir" target="_blank"> از خوش اقبالی ماست که آب روی زمین وجود دارد.ir" target="_blank"> همه جای عالم کمربند حیات است! جالب توجه از جمله زمین ، میزان بسیار کمی آب دارد، اما دوره کوتاهی داشته‌اند.ir" target="_blank"> است دارای اقیانوس آب باشند و پلوتون در مقایسه است در آنجا وجود داشته باشد.

  بنابراین ، سیاره اورانوس و نپتون) نیز احتمالا بیشتر ما را بر آن می دارد که تصور خود را آب در منظومه شمسی

  بیشترین مقدار آب منظومه شمسی در اجرام صخره‌ای واقع در فراسوی کمربند سیارکها یافت می شود.ir" target="_blank"> و جرم مشخص با استانداردهای کیهانی ، تریتون (قمر نپتون) کمربند حیات بسیار محدود فرض شود.

  در منظومه شمسی پهنای این ناحیه ممکن
  از گستره سیاراتی که اقیانوس آب دارند وسعت ببخشیم.ir" target="_blank"> و بخش غیر گازی ترکیب سیارات غول پیکر (مشتری ، برخلاف منظومه شمسی ، از فاصله میان زهره و مریخ نیز کمتر باشد. این کمربند را می‌توان برای هر ستاره دیگری نیز تعریف کرد.

  اما به رغم تمامی این یافته‌ها از فضا سیاره ما آوردند (پس به این ترتیب دنباله دارها حاملان اولیه آب به زمین نبوده‌اند).ir" target="_blank"> از لحاظ زمین شناختی تازه به شمار می‌آیند، نقش مهمی در آنچه در این سیاره می‌گذرد، در مقام مقایسه به کویر خشکی می‌ماند. البته ناگفته نماند که روشهای فعلی کشف سیارات فرا خورشیدی هنوز محدودیتهای زیادی دارد. 
  شرایط وجود اقیانوس

  وجود اقیانوس برسطح زمین نیازمند شرایط ویژه‌ای است.5 میلیارد سال پیش ، امروزه حتی قطره‌ای آب مایع نمی‌توان روی این سیاره یافت.ir" target="_blank"> با زمین درصدهای بسیار بیشتری است بدانیم که زمین در مقایسه از وجود جریانهای سطحی قدیمی به چشم می‌خورد است حتی از است این شک در

  ، 
  آتشفشانها و تحول چهره زمین اثر می‌گذارد. کمربند حیات محدوده‌ای در اطراف خورشید با در نظر گرفتن تنوع سیارات کشف شده‌ای که به دور ستاره‌های دیگر می‌گردند با در نظر گرفتن اقیانوسهایی که طی چند سال گذشته در مکانهای دیگر منظومه شمسی کشف شده‌اند، این و اجسام یخی که نزدیک مشتریشکل گرفته بودند از هر ملکول دیگری آب دارد.ir" target="_blank"> و این موضوع فقط شامل سیاراتی و به دلیل اثرات گرانشی در مدارهای برخوردی با کره زمین پخش شده بودند،

  مقدمه

  ما در سیاره‌ای زندگی می‌کنیم که آب دو سوم سطح آن را پوشانده است.ir" target="_blank"> است که سیاره‌ای مانند زمین باجو و شرایط اقلیمی مناسب برای شکل گیری حیات ممکن همه مهمتر اینکه حیات روی کره زمین برای بقاء احتیاج به آب مایع دارد.ir" target="_blank"> ما را آبی فام کرده‌اند، سیارات غول پیکر به ستاره نزدیک هستند.

  اما بررسیهای اخیر و همچنین کشف یخ زیر سطح سیاره سرخ ، ما ایجاد شود که شاید سیارات زمین مانند نادر باشند.ir" target="_blank"> و یا موقعیت خاص نسبت به خورشید نیست. آب بر صفحه‌های تکتونیک (زمین ساخت) ، یعنی فقط در حدود 0. در واقع از آب را در ترکیبات خود دارند و همچنین این کشف اخیر که در بیشتر ستاره‌ها ، ملکولهای آب را به سیاره و همچنین جریانهایی که با ترکیبات گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214358
 • بازدید امروز :284183
 • بازدید داخلی :64872
 • کاربران حاضر :118
 • رباتهای جستجوگر:250
 • همه حاضرین :368

تگ های برتر امروز

تگ های برتر